Захист від угону: встановлення сигналізації на Lexus RX 350
До центру антиугону Prime Security Lab на установку захисних елементів приїхав Lexus RX 350.

Марка автомобілів Lexus асоціюється з преміальними автомобілями, які прямо з конвеєра повинні мати непоганий захист від угону. Але, можна з упевненістю сказати, що до антиугонності авто ще далеко.

У даному випадку, автовласник вирішив встановити мінімальний комплекс захисту: сигналізацію Пандора та модуль блокування двигуна.

Обрана сигналізація оснащена GSM інтерфейсом, тобто керувати сигналізацією та отримувати від неї сповіщення можна за допомогою смартфона.

Модуль блокування двигуна заснований на бездротовій технології, що дозволило фахівцям глибоко інтегрувати його в штатну проводку автомобіля. У разі демонтажу центрального блоку сигналізації модуль заблокує двигун і не дасть автозлодії далеко виїхати.

Важливо розуміти, що сигналізація на авто, навіть у зв’язці з блокуванням двигуна, не гарантує повної антиугінності. Чим більше заходів захисту реалізовано, тим нижчий шанс викрадення. Наприклад, можна додати додатковий GPS, щоб бути в курсі розташування автомобіля.

Також рекомендується захистити діагностичний роз’єм, щоб викрадач не зміг зламати цифрові системи авто.

Оскільки сигналізація на авто має GSM інтерфейс, можна встановити спеціальний датчик глушіння, який сповістить власника про спробу угону і включить сирену.

Всі ці додаткові захисні елементи можуть бути додані в будь-який час за бажанням автовласника.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П