Захист від угону BWM X4 M40i | Автосигналізація Привид 830 BT На BWM X4 M40i
У професійну студію антиугону Prime Security Lab заїхала BWM X4 M40i, щоб на автомобіль був реалізований авторський протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 840 BT.

Власник довірив автомобіль BWM X4 M40i справжнім професіоналам своєї справи – спеціалістам студії Prime Security Lab. Студія антиугону – це сучасний сервісний хаб, який надає повний комплекс послуг у галузі обслуговування автомобілів.

Сьогодні, зловмисники застосовують різні способи угону: починаючи від крадіжки ключів – до застосування заводилок або ретрансляції, всіма відомої «вудочки». Сучасні автомобілі, оснащені штатною системою безключового доступу, схильною до злому за допомогою ретранслятора.

Даний спосіб угону дуже популярний серед зловмисників завдяки тому, що їм немає необхідності зламувати личинку замку водійських дверей та замок запалювання, а якщо сказати просто – автомобіль їде без будь-яких пошкоджень. До того ж злом штатного іммобілайзера займає лічені секунди.

Для захисту автомобіля від подібних видів зламу фахівці студію антиугону рекомендують крім штатної системи встановлювати додаткову систему авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджено максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля.

На автомобіль BWM X4 M40i було встановлено протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 830 BT. Головне завдання полягає у перешкоджанні несанкцинованого доступу зловмисників до автомобіля.

Реалізація серії авторських провідного та бездротового типу посилюють ефект захисту у багато разів.
Також для захисту від усіх методів угону автомобіль оснащують додатковими електромеханічними модулями захисту: індикатори глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот та підпори штатного радіоканалу.

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Тепер автомобіль під надійним захистом, який керується через програму на смартфон!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П