Обклеювання Антигравійною Плівкою Mazda CX-5 | Антигравійна плівка на передню частину кузова на Mazda CX-5
Проект Prime Autotechnic – Студія Getboost забезпечить якісний захист автомобіля від ушкоджень кузова.

До студії на реалізацію антигравійної плівки на передню частину кузова заїхала Mazda CX-5. Студія Getboost забезпечить якісне покриття та додасть акценти Вашому авто, які будуть виконані антигравійною плівкою та дозволять ефективно та швидко забезпечити захист кузова від подряпин та сколів.

Переваги обклеювання антигравійною плівкою SunTek в Студії Getboost:

Неймовірно висока міцність. Крім того, що плівка захищає деталі автомобіля від сколів та подряпин, вона також здатна поглинути значну силу зіткнення, завдяки чому зберегти лакофарбове покриття оригінальної деталі навіть при легких аваріях. Міцність на розрив становить 240,3Н/25мм
Абсолютна прозорість. Після обклеювання плівку не видно на деталі автомобіля.
Безпечна до оригінального покриття автомобіля – видаляється без слідів. Після зняття плівки не залишає слідів. Лакофарбове покриття виглядає так само, як і до поклейки.
Приховує наявні дефекти. Плівка добре маскує існуючі дефекти деталі, що обклеюється. Тобто, дрібні сколи, подряпини, павутинка заповнюється клейовим складом і стає не видно.
Довговічність та якість послужать гарним захистом для вашого авто.

Варто відзначити, що поліуретанова бронююча плівка дозволяє максимально надійно захистити кузов будь-якого автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдиним правильним рішенням. Непомітна на кузові плівка, при правильному укладанні здатна на 100% убезпечити машину та зберегти вигляд нового авто.

Чому варто провести роботи з обклеювання свого авто саме в Студії Getboost? Робота з плівкою, майже ювелірна, зробити її якісно можуть лише професіонали. Для обклеювання плівкою, для якісного попереднього полірування якщо авто вже з пробігом, потрібне гарне приміщення. Сміття під плівкою – це класика жанру. І саме там відклеїться, навіть якщо помітите, то час на переробку буде витрачено саме Ваше. У нас є окремий бокс для дітей лінгу, в якому виконуються всі подібні роботи.

Використовується якісна система вентиляції, як штучне освітлення високого класу, так і повною мірою використовується природне, що не замінить просто ніщо. Ризики зведені до мінімуму, робота виконується правильно, ймовірність ідеального результату вище.

Висока кваліфікація, матеріал і професіоналізм при виконанні роботи і в результаті Mazda CX-5 під надійним захистом і не буде боятися попадання каміння та піскоструму на дорозі.

Обклеювання в студії GetBoost – це якість, повноцінний захист від сколів, появи подряпин, найвищий рівень блиску, і в результаті неймовірно привабливий автомобіль.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П