Обклеювання Антигравійною Плівкою Porsche Panamera | Часткова Поклейка Антигравійної Плівки На Porsche Panamera
Проект Prime Autotechnic – Студія Getboost забезпечить якісний захист автомобіля від усіляких подряпин кузова.

До студії на продаж антигравійної плівки на передню частину кузова заїхав елітний Porsche Panamera.

Як відома, захист поліуретанової плівкою, що бронює, дозволяє максимально надійно захистити кузов та інші частини будь-якого автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдино вірним рішенням.

Фахівці студії Getboost проекту Prime Autotechnic використовували американську плівку SunTek 10 мікронів для захисту Porsche Panamera. Часткова поклейка антигравійною плівкою захистить автомобіль, а при механічному впливі плівка приймає весь удар на себе, зберігаючи деталі автомобіля в цілості та безпеці.

Саме через захисні властивості власник цього Porsche Panamera вибрав послугу «Часткова Поклейка Антигравійної Плівки автомобіля», в яку входить обклеювання захисною плівкою: капота, бампера, дзеркал заднього виду та обох передніх крил.

Майстри студії GetBoost спеціалізуються на розборі преміальних автомобілів і знають їх конструктивну особливість. Всі роботи ведуться з продуктами, що зарекомендували себе. Вони не жовтіють і не тьмяніють з часом. В асортименті є прозорі плівки різної товщини – глянсові чи матові. Всі вони відрізняються ефективним захистом та високою адгезивною властивістю.

По процедурі обклеювання, важливо, щоб перед поклейкою плівки автомобіль був чистим. Porsche Panamera очищено, зони під обклеювання відполіровані, далі йде підготовка елементів під установку антигравійної плівки – чистяться отвори (місця підвороту плівки), знежирення та обклеювання.

Так само, не менш важливо, що все, що заважає якісному обклеюванню, демонтується. Далі відбувається формування плівки по деталі. Обрізка за місцем. Після обклеювання Porsche Panamera слід делікатне миття після робіт з плівки, полірування.

Обклеювання в студії GetBoost – це ідеальний зовнішній вигляд і захист кузова Вашого авто.

Переваги:

– стійка до агресивних впливів навколишнього середовища

– має додатковий захисний шар

– не жовтіють, не матовіють і не розтріскуються

– абсолютно прозорі

– висока стійкість до агресивної хімії

– гідрофобний ефект

– здатність самозупинятися.

Наші майстри не рятували і блискуче обклеїли цього гіганта, що доводить професіоналізм наших майстрів, вони готові обклеїти автомобіль будь-якої складності.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П