Обклеювання Антигравійною Плівкою Mazda CX-5 | Антигравійна плівка на передню частину кузова на Mazda CX-5
До студії Getboost, проект Prime Autotechnic на реалізацію антигравійної плівки на передню частину кузова заїхала Mazda CX-5.

Справжні автолюбителі знають, що відновлення кузова після сколів кам’яною крихтою або абразивної дії – справа не з приємних та дешевих. Компанія Prime Autotechnic допоможе нашим клієнтам захистити кузов за допомогою обклеювання антигравійною поліуретановою плівкою.

Проект Prime Autotechnic – студія Getboost забезпечить якісне покриття та додасть акценти Вашому авто, які будуть виконані антигравійною плівкою та дозволять ефективно та швидко модернізувати зовнішність машини, а головне забезпечать захист кузова від подряпин та сколів.

Поліуретанова плівка, що бронює, дозволяє максимально надійно захистити кузов будь-якого автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдино вірним рішенням. Непомітна на кузові плівка, при правильному укладанні здатна на 100% убезпечити машину та зберегти вигляд нового авто на термін до 10 років.

Також цікавий момент: захисна плівка повинна виконувати дві важливі функції: підтримувати і не заважати.

Не заважати світлу та тіням злагоджено «танцювати» на гранях кузова та радувати власника. Плівка має бути на 100% прозора.

Підтримувати. Плівка повинна гарантувати захист від подряпин і сколів, щоб вони не переривали цей «танець» світла та тіні. Плівка не повинна вигоряти, змінювати відтінок, легко дряпатися або пробиватися від найменшого торкання піщин. Фахівці студії Getboost проекту Prime Autotechnic готові надали якісне обклеювання передньої частини кузова Mazda CX-5.

Майстри студії Getboost спеціалізуються на розборі преміальних автомобілів і знають їх конструктивну особливість. Всі роботи ведуться з продуктами, що зарекомендували себе.

Робота з обклеювання з розбором кузова вважається однією з найскладніших, тому фахівці Getboost готові забезпечити повний фарш на Ваше авто.

Висока кваліфікація, матеріал і професіоналізм при виконанні роботи і в результаті Mazda CX-5 під надійним захистом і не буде боятися попадання каміння та піскоструму на дорозі.

Обклеювання в студії Getboost – це якість, повноцінний захист від сколів, появи подряпин, найвищий рівень блиску, і в результаті неймовірно привабливий автомобіль.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П