Обклеювання Плівкою Чорного кольору Audi A4 | Плівка Чорного кольору на дах і дзеркала заднього виду на Audi A4
У студію Getboost, проект Prime Autotechnic на реалізацію плівки чорного кольору на дах та дзеркала заднього виду заїхала Audi A4.

Як відомо, при частих пересуваннях по місту і виїздах загород, практично неможливо зберегти лакофарбове покриття автомобіля в цілості без спеціального захисту. З доріг часто летить щебінь, різне сміття, шипи із зимових покришок. Захисна плівка, нанесена на дах і дзеркала заднього виду запобігає відколу лаку і фарби, замутнення покриття в результаті ефекту піскоструму.

Обклеювання автомобіля Audi A4 чорною бронювальною плівкою дозволяє максимально надійно захистити частини автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдино вірним рішенням.

Фахівці студії Getboost проекту Prime Autotechnic використовували якісні матеріали для захисту Audi A4. За процедурою обклеювання, важливо, щоб перед поклейкою плівки автомобіль був чистим. Audi A4 очищено, зони під обклеювання відполіровані, далі йде підготовка елементів під установку плівки – чистяться отвори (місця підвороту плівки), знежирення та обклеювання.

Так само, не менш важливо, що все, що заважає якісному обклеюванню, демонтується. Далі відбувається формування плівки по деталі. Обрізка за місцем. Після обклеювання авто слід делікатне миття після робіт з плівки, полірування.

Обклеювання в студії GetBoost – це ідеальний зовнішній вигляд і захист кузова Вашого авто.

Переваги:

– стійка до агресивних впливів навколишнього середовища

– має додатковий захисний шар

– не жовтіють, не матовіють і не розтріскуються

– абсолютно прозорі

– Висока стійкість до агресивної хімії

– гідрофобний ефект

– Здатність самозупинятися.

Використовувана захисна плівка чорного кольору, яка була реалізована спеціалістами студії Getboost, проекту Prime Autotechnic на дах та дзеркала заднього виду автомобіля Audi A4 у нашїй студії є найкращим захистом від сколів, подряпин та дрібних ДТП.

Вибираючи студію Getboost ви заощаджуєте свій час, оскільки ми виконуємо роботу в максимально короткий проміжок часу та здаємо її у чітко обумовлений термін – ефективно та якісно.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П