Захист Від угону Lexus ES 300h | Установка Сигналізації Привид 840 BT На Lexus ES 300h
До професійної студії антиугону Prime Security Lab на авторський протиугінний комплекс заїхав Lexus ES 300h.

Відомий факт, що згідно зі статистичними даними в Україні та країнах зарубіжжя, найбільшою популярністю у викрадачів користуються автомобілі марки Lexus. Викрадення автомобілів Лексус займає до двох хвилин. Заводські системи охорони цього авто злочинці розкривають легко і швидко.

Зараз детально розглянемо процес угону автомобіля Lexus моделі ES 300h. Викрадачі діють комплексно і починають промишляти відразу після постановки автомобіля в режим охорони за допомогою сенсора на ручці дверей водія або брелока.

У будь-якому автомобілі є дана система безключового доступу. У викраденні Lexus ES 300h, як правило, беруть участь дві особи, які мають спеціальні дорогі електронні прилади ретрансляції сигналу. Перший автовикрадач активує пристрій, захований у звичайній сумці, щоб не викликати підозри, і завжди знаходиться на певній безпечній дистанції з автовласником.

Другий зловмисник підходить до машини та активує свій репітор, організуючи канал зв’язку між автомобілем та подільником. Він відправляє сигнал пошуку ключа перший ретранслятор по встановленому каналу зв’язку. Ретранслятор отримує цей сигнал, демодулює його спеціальним чином та транслює сигнал на штатний ключ власника, який відповідає сигналу розблокування.

Цей сигнал надсилається зловмиснику, що знаходиться біля автомобіля для деактивації штатної охоронної системи. Система авторизації приймає цей сигнал та відчиняє двері. За допомогою повторної процедури ретрансляції всередині салону зловмисник заводить двигун Lexus та їде у відстійник. На всі описані маніпуляції витрачається трохи більше 10 секунд.

Аналізуючи статистику угонів, відзначимо, що легко загуглити: автосигналізація купити київ або мультилок київ і згодом встановити сигналізацію на авто або обмежитися установкою мультилок на акпп буде недостатньо.

Для якісного захисту необхідно встановити надійний охоронний комплекс, який можуть реалізувати спеціалісти студії антиугону Prime Security Lab.

На автомобіль Lexus ES 300h було встановлено протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 840 BT. Вона стала основою комплексу. На її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Для посилення комплексу використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний замок на капот, зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без пошкодження підкапотного простору.

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Функціональний та зручний у використанні авторський протиугінний комплекс від студії антиугону Prime Security Lab дозволяє власнику контролювати різні процеси за допомогою мобільного додатка.

Сучасний протиугінний комплекс – це не просто надійний захист від угону, це ще й підвищення рівня комфорту користування автомобілем для їхніх власників!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П