Захист Від Угону Jeep Renegade | Установка Автосигналізації Привид 830 BT На Jeep Renegade
В студію антиугону Prime Security Lab заїхав потужний Jeep Renegade для того, щоб фахівці студії реалізували на авто сучасний охоронний комплекс на базі системи «Привид 830 BT» з додатковими блокуваннями дротового та бездротового типу.

Відомо, що позашляховики Jeep досить схильні до крадіжки шляхом дистанційного втручання в програмне забезпечення їх електронних блоків. Також, згідно зі статистикою угонів, зазначимо, що зловмисники знайшли спосіб злому штатної системи захисту. На підтвердження цього, дорослий рівень ризику угону для цієї конкретної моделі піднявся до рівня Mazda 3 або Nissan Teana.

Отже, давайте розглянемо найімовірніші сценарії угону Jeep Renegade.

Викрадення заміною блоків. Штатний захист складається з кількох компонентів, які досить складно демонтувати. Такий спосіб викрадення в даному випадку дуже затратний за часом. Є варіант простіший.
Викрадення через діагностику. Сенс цього способу полягає у записі додаткових заздалегідь заготовлених ключів (або перезапису). На просторах інтернету зустрічаються різноманітні пристрої з різним ступенем складності. Тут і варіанти з випаювання мікропроцесорів, в поєднанні з підключенням до сервісного роз’єму OBDII, і варіанти з вичитуванням піна. Є й методи з підготовкою – коли заздалегідь готуються дампи та пін-коди іммобілайзера.
Ретрансляція брелока. За такої схеми один викрадач слід за власником з передавачем сигналу ключа, а другий стоїть біля автомобіля з приймачем. Автомобіль думає, що власник поряд, дає відчинити двері та запустити двигун. Ретрансляція брелка Jeep можлива, до того ж захистити систему безключового доступу, наприклад, Grand Cherokee не дуже просто. Вартість буде дещо вищою за стандартну.
Викрадення автозапуском. Для безключового дистанційного запуску необхідно використовувати дорогі обхідники типу iDatalink. Проте більшість автовласників встановлювали більш бюджетні рішення. Другий ключ (чи чіп-копія) ховалися під торпедо. В цьому випадку, викрадачеві залишалося визначити потрібний автомобіль і далі розкрити, знайти ключ і спокійно поїхати.

Розглянувши найпопулярніші способи угону позашляховика Jeep, здавалося б, що рекомендований захист виглядатиме подібним чином: автосигналізація або іммобілайзер, установка мультилок на акпп або мультилок на кпп*, сигналізація на машину, але це не повноцінно убезпечить Ваш автомобіль.

Для комплексного захисту автомобіля фахівці студію антиугону Prime Security Lab рекомендують крім штатної системи встановлювати додаткову. В основі авторського протиугінного комплексу студії Prime Security Lab спеціально для Jeep Renegade, взяли сучасну охоронну систему Примара 830 BT, на її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які не видно для діагностичного обладнання.

Таким чином, захист на автомобіль Jeep Renegade був реалізований комплексний захист, який включає такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот.

– Блокування OBD.

— Індикатори глушіння сигналу GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються «заглушити».

– Додаткові GPS маяки.

Зазначимо, що всі елементи були реалізовані максимально потайним чином глибоко в автомобіль використовуючи нестандартні місця підключення та маскуючи все штатними обмотками.

Завдяки реалізації протиугінного комплексу від фахівців Prime Security Lab, який дозволяє керувати захистом через програму на смартфоні та моніторити в реальному часі становище та стан авто, власник може бути на 100% впевненим у захисті свого автомобіля!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П