Захист Від Угону Volkswagen Touareg 2020 | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Volkswagen Touareg 2020
Професійний захист автомобіля Volkswagen Touareg 2020, який заїхав у студію антиугону Prime Security Lab прямо з салону з мінімальним пробігом в 20 км, з метою встановлення авторського протиугінного комплексу від компанії Prizrak.

Варто відзначити, що нові автомобілі, одна з найлегших видобуток для викрадача, ось чому кількість угонів щороку збільшується. Volkswagen Touareg належить до позашляховиків преміум-класу і став надзвичайно популярним автомобілем не лише серед автолюбителів, а й автовикрадачів.

За даними статистики, автовиробники витрачають колосальні кошти на розробку та впровадження різних протиугінних систем для своїх машин. Іммобілайзери, сигналізації, датчики нахилу, буксирування та розбиття скла – далеко не повний перелік технічних нововведень, які повинні убезпечити транспортний засіб.

Проте викорінити проблему допоможе лише комплексний захист, який готові встановити професіонали студії Prime Security Lab. Оскільки при належному рівні кваліфікації викрадача та наявності спеціального обладнання викрадення здійснюється швидко.

Зараз розглянемо основні методи угону автомобіля Volkswagen Touareg. Насамперед зловмисник спробує розкрити двері та проникнути в салон. Для цього за допомогою спеціального інструменту або простого консервного ножа у певному місці вирізає отвір у задніх дверях та отримують доступ до цифрової шини CAN. Підключившись до неї, відчиняє двері.

Наступним кроком автовикрадач скористається спеціальним обладнанням – “заводилкою”. Підключивши його до діагностичного роз’єму, розблокує замок запалювання та заведе двигун.

Варто зазначити, що викрадачі перед викраденням певної марки автомобіля дуже ретельно вивчають місця розташування штатних вузлів та проводки, а також фіксують наявність додатково встановлених протиугінних засобів та сигналізацій на конкретному автомобілі. У разі проникнення в салон розбирають панелі та перекушують дроти позаштатних систем охорони. Не виключені випадки буксирування заблокованого автомобіля на безпечну відстань для подальшого вимкнення засобів захисту.

Особливу увагу варто приділити захисту підкапотного простору, оскільки відомі випадки заміни електронного блоку управління двигуном. Наші фахівці радять уникати установки «струмових» сигналізацій, оскільки зловмисники легко та швидко можуть їх деактивувати або заглушити.

Також обмежуватися установкою тільки автосигналізації або мультилок буде не зовсім вірним рішенням, установка мультилок Київ, це не такий надійний варіант захисту і не зможе якісно захистити, на відміну від авторського комплексу захисту від Prime Security Lab.
При установці охоронних систем необхідно максимально використовувати нетривіальні рішення та перевірені охоронні комплекси!

Для захисту від угону Volkswagen Touareg 2020 – фахівці студії реалізували на авто сучасну охоронну систему Примара 830 BT, яка для запобігання спробам інтелектуального злому і перехоплення сигналу кодграберами має діалоговий динамічний код з індивідуальними ключами шифрування. Вона стала основою комплексу та на її базі була реалізована серія авторських блокувань провідного та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Авторський комплекс був посилений додатковими електромеханічними модулями, такими як:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний електромеханічний замок на капот, який зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без псування простору.

Мережа авторських блокувань двигуна провідного та бездротового типу та додаткові електромеханічні модулі підвищили ефект угоностійкості у багато разів.

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Тепер автомобіль під надійним захистом, який керується через програму на смартфон!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П