Захист Від Угону Range Rover | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Range Rover
Проект студії антиугону Prime Security Lab з авторського захисту від угону Range Rover. Автомобіль преміум-класу заїхавши в студію антиугону насамперед на демонтаж протиугінної системи Ravelco, яку, у зв’язку з тотальною неефективністю, фахівці студії антиугону Prime Security Lab професійно демонтували.

Важливо захищати свій автомобіль комплексно та якісно, ​​бо, згідно з даними статистики, майже всі моделі автомобілів преміум-класу Британської автомобілебудівної компанії Land Rover користуються попитом у автовикрадачів. Так, у нашій країні та країнах СНД було викрадено близько 2% автомобілів цієї марки (відсоток взято від загальної кількості викрадень).

У професійній студії автоугону Prime Security Lab фахівці рекомендують захищати автомобіль авторським комплексом захисту, оскільки слабкості штатного іммобілайзера та встановлення сигналізації у гаражників не зможе захистити такий автомобіль.
Демонтаж попередньої охоронної автосигналізації та заміна на авторський комплекс захисту від угону на базі сучасної високотехнологічної системи Привид 830 BT з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth запобігає всіляким сценаріям угону.

Багато власників Rang Rover покладаються на штатні охоронні системи, які слабко протистоять сучасним засобам угону. При належному рівні кваліфікації викрадача та наявності спеціального обладнання викрадення Land Rover складає всього 1 хвилину. Найчастіше проникнення в салон автомобіля здійснюється через розбите скло. Для відкриття дверей водія зловмисник може застосувати спеціальну відмичку або ламає личинку дверей вандальним інструментом – «згортом».

Викрадачі, як відомо, використовують «заводилки» і коли при зриві дверей спрацьовує штатна сигналізація – викрадача це не зупиняє. Він підключає спеціальний електронний пристрій у діагностичний роз’єм, так звану «заводилку», і прописує нову заготівлю чіп-ключа на згадку про штатний іммобілайзер. Після реєстрації нового ключа відключається штатна сигналізація, за допомогою кнопки “Старт-Стоп” заводить двигун Land Rover і їде.

Більше того, багато автовласників вдаються до встановлення простих для злому сигналізацій. Найчастіше некваліфіковані спеціалісти можуть встановити «потокову» сигналізацію. При організації системи автозапуску, наприклад, в панелі приладів ховається додатковий ключ, прописаний в штатному блоці іммобілайзера. Вибираючи місця та способи розриву ланцюгів системи живлення двигуна, стартера, установники діють більшою мірою шаблонно, що полегшує завдання викрадачам.

Для захисту Rang Rover фахівці студії встановили надійний охоронний комплекс із серією авторських блокувань двигуна.

Для посилення комплексу використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний замок на капот, зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без пошкодження підкапотного простору

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Функціональний та зручний у використанні авторський протиугінний комплекс від студії антиугону Prime Security Lab дозволяє власнику контролювати різні процеси за допомогою мобільного додатка.

Сучасний протиугінний комплекс – це не просто надійний захист від угону, це ще й підвищення рівня комфорту користування автомобілем для їхніх власників!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П