Обклеювання Антигравійною Плівкою Volkswagen Touareg 2020 | Антигравійна плівка на передню частину кузова на Volkswagen Touareg 2020
Проект Prime Autotechnic – Студія Getboost забезпечить якісний захист автомобіля від усіляких подряпин кузова.

До студії на продаж антигравійної плівки на передню частину кузова заїхав новий Volkswagen Touareg 2020.

Цікавий факт, що нові Volkswagen, мають відверто тонкий шар фарби та лаку, що робить такі автомобілі абсолютно беззахисним від попадання каміння та появи глибоких сколів на будь-якому місці кузова. На жаль, цей факт робить необхідність додаткового захисту кузова дуже гострою і обов’язковою для всіх сучасних Volkswagen.

Проблема тонкого лаку набуває масового характеру, нові машини набувають фатальних скол у перші тисячі і навіть сотні кілометрів. Пробитий до ґрунту лак не піддається відновленню і деталі вимагають повного фарбування цілком.

Вихід зі складної ситуації все ж таки є. І саме цей вихід готові надати професіонали студії Getboost, проект Prime Autotechnic.

Поліуретанова плівка, що бронює, дозволяє максимально надійно захистити кузов будь-якого автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдино вірним рішенням. Непомітна на кузові плівка, при правильному укладанні здатна на 100% убезпечити машину та зберегти вигляд нового авто на термін до 10 років.

Майстри студії Prime Security Lab спеціалізуються на розборі преміальних автомобілів і знають їх конструктивну особливість. Всі роботи ведуться з продуктами, що зарекомендували себе. Вони не жовтіють і не тьмяніють з часом. Також в асортименті є прозорі плівки різної товщини – глянсові або матові. Всі вони відрізняються ефективним захистом та високою адгезивною властивістю.

Варто відзначити, що без високої кваліфікації та належного інструменту виконати роботу з повноцінної підготовки кузова “під обклеювання” виконати бронювання з гарантією від подібних проблем практично неможливо. Саме тому робота з обклеювання з розбором кузова вважається однією з найскладніших, але фахівці Prime Security Lab готові забезпечити повний фарш на Ваше авто.

У результаті новий Volkswagen Touareg 2020 готовий і був переданий до рук господаря. Тепер машина не буде боятися попадання каміння та піскоструму на дорозі.

Обклеювання в студії GetBoost – це ідеальний зовнішній вигляд і захист кузова Вашого авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П