Авторський захист від угону Mercedes C300 | Сигналізація Примара 830 ВТ на Mercedes C300
На авторську установку сучасного захисту від викрадення, у студію Prime Security Lab, приїхав автомобіль Mercedes C 300.

Mercedes C 300 – це компактна та досить економічна машина. Автомобіль може похвалитися першокласним обладнанням. Чудова динаміка і комфорт при керуванні автомобілем – головні особливості Mercedes C 300. За кермом цього авто, власник почувається безпечно і надійно. Але ось чи надійно захищений сам автомобіль від викрадачів? Чи варто укомплектувати машину, більш сучасними та якісними охоронними системами? Можемо з упевненістю сказати – варто!

За статистикою, у Києві, кожен п’ятий автомобіль, що викрадається, є іномаркою. У списку марок авто, що найбільш викрадаються, на жаль, Mercedes займає 4-е місце. Автомобілі цих марок дуже часто викрадають для подальшого перепродажу. Також існує великий попит на зовнішні та внутрішні деталі таких машин.

Імовірностей для угону будь-якого автомобіля існує чимало. Це залежить від кількох факторів. Наприклад:

  • наявність популярних запчастин;
  • популярність марки;
  • автомобільний вік;
  • наявність сигналізації та систем блокування рульового колеса.

На сьогоднішній день, багато власників обмежують себе установкою мультилока, або ж, звичайних, дешевих автомобільних сигналізацій.

Для захисту від угону Mercedes C300 – наші фахівці реалізували авторську установку охоронної системи на базі автосигналізації Привид 830 ВТ. Ця система має можливість запобігання спробам інтелектуального злому, перехоплення сигналів кодграберами. Має динамічний діалоговий код із індивідуальними, авторськими ключами шифрування.

На основній базі системи були реалізовані серії блокувань бездротового та провідного типу. Такі блокування залишаться непоміченими навіть для діагностичного обладнання.

Комплекс робіт був додатково посилений електромеханічними модулями:

електромеханічний модельний замок на капот, встановлений без псування внутрішнього копотного простору, зроблений під модель та марку авто, що знаходиться в роботі;
GPS – маяки, для сповіщення про місцезнаходження авто;
індикаторами GSM глушіння, які надсилають повідомлення на смартфон, коли захист намагаються заглушити.

Всі системи та модулі комплексу Привид 830 ВТ були надійно заховані максимально глибоко в автомобіль.

Завдяки роботі наших фахівців, власник авто може спокійно стежити за своєю машиною прямо на екрані смартфона через додаток.

Тепер автомобіль Mercedes C300 є максимально надійно захищеним!

Наші майстри не залишили жодного шансу викрасти улюблений автомобіль клієнта.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П