Авторський захист від угону Toyota Land Cruiser Prado Установка автосигналізації Привид 840 на Toyota Ленд Крузер Прадо | Сітка на бампер
До професіоналів протиугінної студії Prime Security Lab прибув автомобіль Toyota Land Cruiser Prado для встановлення автосигналізації «Привид 840».

Згідно зі статистикою угонів по Києву, в 2020 році автомобілем, що найбільше викрадається, став японський бестселер Тойота Ленд Крузер Прадо. Спроби викрадення цієї моделі авто становлять 21% від загальної кількості угонів. Друге та третє місця у рейтингу займають BMW та Mercedes-Benz.

Ці дані говорять про необхідність оснащувати автомобіль додатковою системою охорони. Авторська установка охоронної системи – найкраще рішення. В якості бази для авторського захисту від угону було обрано сигналізацію Привид 840.

Фахівці студії пропонують розглянути найімовірніші методи угону Toyota Land Cruiser Prado.

  1. Викрадення за допомогою ретранслятора. У процесі угону бере участь 2 особи. Щоб відкрити салон зловмисники використовують ретранслятори, спеціальні пристрої, що дозволяють ловити радіосигнал від ключа власника. Один з автокрадіїв знаходиться біля власника, щоб відловити сигнал від штатного ключа і передати його напарнику, який чекає біля машини.
  2. Дія на цифрову шину CAN, яка проходить через весь кузов авто. Автозлодій відкриває люк бензобака і за допомогою гачка дістає кабель проводки. Потім підключає спеціальне обладнання, яке відключає штатну систему охорони та відкриває центральний замок автомобіля. Далі, проникає в салон і підключає інший пристрій до діагностичного роз’єму, розташованого під кермом і прошиває ще один ключ на згадку про штатний іммобілайзер. Завдяки цьому двигун тепер заводиться кнопкою «Старт-Стоп».
  3. Викрадення автомобіля за допомогою ключів-дублікатів. Зловмисник або краде штатний ключ у водія або в нагоду знімає дублікати.

Як бачимо, Тойота Ленд Крузер Прадо можна викрасти за 10-15 хвилин і штатна система сигналізації тут практично безсила. Тому, наші майстри, встановили додатковий захист від угону на базі автосигналізації Примара 840. Протиугінний комплекс потай упроваджується глибоко в автомобіль, у найнестандартніших для встановлення захисту місцях, що значно ускладнює процедуру угону.

На автомобіль була також встановлена нова сітка на бампер, що перешкоджає попаданню каміння та комах у підкапотний простір.

Фахівці Prime Security Lab зробили все, що необхідно для того, щоб автомобіль Toyota Land Cruiser Prado не можна було викрасти. Передбачено захист від будь-яких методів угону.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П