Комплекс послуг для Ssangyong Korando: шумоізоляція салону, встановлення LED ламп ближнього світла, налаштування камери заднього виду
Сьогодні, в роботу до майстрів Prime Security Lab надійшов автомобіль Ssangyong Korando для проведення комплексу робіт: повна шумоізоляція салону, переналаштування камери заднього виду та заміна світла передніх фар.

Під час пересування містом водій стикається з різними візуальними та звуковими подразниками, які можуть відволікати його увагу від дороги. Якщо візуальні подразники виключити не просто, то зайвого шуму можна позбутися за допомогою звукоізоляції.

Майстри студії зробили повну шумоізоляцію авто. Були виконані роботи з покриття шумо-пропускних зон у машині: салону автомобіля, дверей, підкапотного простору, колісних арок та багажника. У роботі використовувалися спеціальні шумо-вібропоглинаючі матеріали найкращої якості.

Також, наші фахівці поставили нові LED лампи в Ssangyong Korando для покращення видимості дороги в нічний час і зробили переналаштування камери заднього виду.

Коректна робота камери заднього виду допоможе запобігти пошкодженню автомобіля при виконанні маневру заднім ходом. Вона допомагає контролювати мертві зони, бачити предмети, які складно помітити у дзеркалах. Важливим аспектом роботи камери є визначення відстані автомобіля до перешкоди, якою може бути чужа машина, стіна чи високий бордюр.

Основне завдання майстрів Prime Security Lab – забезпечувати безпеку та підвищувати рівень комфорту власників авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П