Обклеювання Антигравійною Плівкою Mercedes GLE350d | Антигравійна плівка на передню частину кузова на Mercedes GLE350d
У студію Getboost, як проект «Prime Autotechnic», заїхав Mercedes GLE350d, для поклейки антигравійної плівки на передню частину кузова. Студія Getboost забезпечить якісний захист саме вашого автомобіля від усіляких подряпин.

Захист автомобіля поліуретановою бронювальною плівкою дозволяє максимально надійно захистити кузов та інші частини автомобіля від пошкоджень камінням, подряпин і навіть великих потертостей, що робить вибір на користь такого матеріалу єдино вірним рішенням.

Фахівці студії Getboost проекту Prime Autotechnic використовували якісні матеріали для захисту Mercedes GLE350d. Антигравійна плівка на передню частину кузова на Mercedes GLE350d захистить автомобіль, а при механічному впливі плівка приймає весь удар на себе, зберігаючи деталі автомобіля в цілості та безпеці.

Майстри студії GetBoost спеціалізуються на розборі преміальних автомобілів і знають їхню конструктивну особливість. Всі роботи ведуться з продуктами, що зарекомендували себе, а саме якісною антигравійною плівкою американського виробництва SunTek. Вона не жовтіє і не тьмяніє з часом. Вона відрізняється ефективним захистом та високою адгезивною властивістю.

За процедурою обклеювання, важливо, щоб перед поклейкою плівки автомобіль був чистим. Mercedes GLE350d очищено, зони під обклеювання відполіровані, далі йде підготовка елементів під установку антигравійної плівки – чистяться отвори (місця підвороту плівки), знежирення та обклеювання.

Так само, не менш важливо, що все, що заважає якісному обклеюванню, демонтується. Далі відбувається формування плівки по деталі. Обрізка за місцем. Після обклеювання Mercedes GLE350d слід делікатне миття після робіт з плівки, полірування.

Обклеювання в студії GetBoost – це ідеальний зовнішній вигляд і захист кузова Вашого авто.

Переваги:

– стійка до агресивних впливів навколишнього середовища

– має додатковий захисний шар

– не жовтіють, не матовіють і не розтріскуються

– абсолютно прозорі

– висока стійкість до агресивної хімії

– гідрофобний ефект

– здатність самозупинятися

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П