Встановлення денних ходових вогнів на Ford Raptor LED лампи на Ford Raptor
У нашій студії – Prime Security Lab, сьогодні з’явився красень і справжній звір – Ford Raptor. На прохання клієнта, наші фахівці провели професійне встановлення денних ходових вогнів.

Ford Raptor – це не просто машина – це супер пікап, який може бути призначений для повного бездоріжжя. Адже кожна деталь у цьому автомобілі призначена для того, щоб власник міг домінувати над будь-якими погодними та дорожніми умовами. Передові технології та системи здатні гарантувати високий пілотаж та яскраві враження від їзди. Всі зовнішні деталі та елементи показують власнику цього “тигра” повну прохідність та довговічність на будь-якому бездоріжжі.

Виникає питання, навіщо такому красеню додаткове встановлення денних ходових вогнів? Ось кілька фактів на користь того, що це покращення корисне та безпечне для автомобіля:

  • денні ходові вогні світять набагато яскравіше, але при цьому сліплять зустрічні автомобілі (це зменшує можливість потрапити в ДТП, водії, що їдуть назустріч, будуть вдячні)
  • автомобіль буде яскравіше видно не лише в нічний, а й у денний час доби
  • вогні не перевантажують генератор і використовують мінімальну кількість енергії
  • за законом у денний час доби автомобіль повинен пересуватися із включеними габаритними вогнями та наявність денних ходових вогнів стає перевагою

Встановлення вогнів на Ford Raptor пройшло успішно завдяки нашим фахівцям. Порада майбутнім клієнтам – на автомобіль краще ставити не ксенонові, а саме Led лампи, вони служитимуть довше.

Хочемо додати, що такі роботи варто проводити лише у кваліфікованих та надійних професіоналів. Prime Security Lab – це команда саме таких людей!

Після виконаних робіт – Ford Raptor став набагато яскравішим і безпечнішим як для себе, так і для оточуючих!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П