Заміна світла у передніх фарах Kia Ceed
Спеціалісти Prime Security Lab щодня виконують різні види робіт. Одним із завдань, сьогодні, стала заміна ламп у передніх фарах у Kia Ceed.

Освітлення, яке встановлено на автомобіль, безпосередньо впливає на безпеку їзди в темний час доби. На дорогах з поганим освітленням, можна не помітити яму або сторонні об’єкти, які можуть призвести як до пошкоджень авто, так і самого водія. Побачивши перешкоду в останній момент, може знадобитися зробити різкий об’їзний маневр, при якому непристебнутий водій або пасажири можуть отримати легкі удари. Особливо якщо маневр був невдалим, небезпечним. Крім того, при ремонті доріг працівники не завжди відзначають залишені перешкоди світловідбиваючими елементами або світловими знаками, які добре видно заздалегідь.

Найкраще, замінити звичайні автомобільні лампи на LED-лампи. Термін їх служби та якість світла – значно перевищує звичайні лампи.

В результаті встановлення LED-ламп – водій отримує якісне покращення автомобільного світла та економить на подальшій частоті заміни ламп та витраті своїх часових ресурсів.

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П