Захист від угону автомобіля Toyota Rav 4 Авторська автосигналізації Привид 840 на Toyota Rav 4
До майстрів Prime Security Lab прибув автомобіль Тойота Рав 4 – популярний японський кросовер, який особливо схильний до ризику угону.

Японські авто хороші в роботі і легкі в ремонті, що сприяє підвищеному попиту серед автокрадіїв. Далі, ми трохи розповімо вам про найпопулярніші методи угону Toyota Рав 4.

Найпростішим методом угону є використання заздалегідь вкрадених у водія ключів від машини. Зробити це можна в будь-якому публічному місці, або просто відвернути увагу власника машини, доки партнер витягує ключі з кишені або сумки.

Наступний спосіб угону – використання доступу через фару автомобіля. Зловмисники акуратно піднімають і виймають фару, а до її проведення підключають пристрій-деактиватор охоронної сигналізації.

Ще один спосіб проникнути в машину – функція доступу Keyless. Для цього викрадачі використовують ретранслятор штатного ключа, який сьогодні можна знайти у вільному доступі на чорному ринку.

Також досить популярним способом проникнення в Toyota Rav 4 є вхід через задні двері. Зловмисникам достатньо розбити скло авто та відкрити двері зсередини. Далі, злодії виймають ящик рукавички, що дозволяє їм отримати доступ до блоку сертифікації Smart Key і замінити його на нову плату. Наступний етап – встановлення електронних блоків. Для того, щоб з легкістю виконати обхід блокувань штатних протиугінних систем, достатньо лише замінити блок управління двигуном.

Для максимального захисту від найпоширеніших методів угону, на автомобіль була встановлена ​​сигналізація «Привид 840 BT». Для підвищення ефективності була реалізована мережа авторських блокувань. Професіонали Prime Security Lab використовували такі модулі:

GPS модуль. Цей модуль показує розташування автомобіля в режимі реального часу.
Автозапуск. Функція дозволяє здійснити запуск двигуна дистанційно, без повороту ключа в замку запалювання. Використовувати цю функцію можна за допомогою мобільного додатка.
Бездротовий модуль керування замком капота
Блокування діагностичного роз’єму OBD.
Підпор штатного радіоканалу для захисту автомобіля від ретранслятора.

Особливістю нашої авторської установки є приховане впровадження захисту глибоко в автомобіль, що робить її недоступною для злочинців.

Після проведених робіт, власник може не перейматися тим, що його автомобіль вкрадуть, де б він його не залишив. Почуття безпеки за своє майно – дає можливість насолоджуватися життям, без тривог та турбот.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П