Захист від угону BMW 430 | Установка сигналізації Примара 830 Вт на BMW 430і
До студії з авторської установки охоронних систем – Prime Security Lab, сьогодні заїхав BMW 430і. На автомобіль була реалізована авторська охоронна система на базі сигналізації «Привид 830 ВТ».

Цей автомобіль елегантно руйнує усі стереотипи. Купеподібний класичний силует і неймовірний дизайн нагадують про минулі, легендарні моделі BMW. Точне управління, ідеальна взаємодія ходової частини та кермового управління, забезпечують неперевершене та комфортне водіння.

На жаль, ця марка автомобіля користується підвищеним попитом серед викрадачів. Використовуючи лише штатну автосигналізацію, власники часто ризикують залишаючи машину без нагляду. Адже зараз викрадачі технічно укомплектовані досить складними електромеханічними системами. Але для спеціалістів студії Prime Security Lab – це не завада. На машині була реалізована сучасна авторська охоронна система для запобігання електромеханічним, а також інтелектуальним способам угону. Комплекс посилився електромеханічними модулями, що сприяють запобіганню угону способом ретрансляції:

  • Глушниками індикаторів GSM.
  • Надійно захованими маяками GPS.
  • Глибоко та надійно прихованими електромеханічними ключами в підкапотний простір.

Тепер власник BMW 430 може спати спокійно, адже майстри Prime Security Lab надійно захистили його автомобіль від угону.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П