Захист від угону Honda CR-V Установка сигналізації Привид 830 BT на Honda CR-V
У професійну студію антиугону Prime Security Lab заїхала Honda CR-V на авторський протиугінний комплекс. Згідно зі статистикою автомобіль Honda CR-V є одним з автомобілів, що найчастіше викрадають. Це означає, що машина потребує додаткового захисту. Плюс до того ж, ціна на авто, його запасні частини та висока ліквідність, як і раніше, залишаються причинами підвищеного інтересу викрадачів до Honda CR-V.

Фахівці студії пропонують розглянути популярні способи, якими викрадають цю модель автомобіля. Найпопулярніший з них – це використання електронної відмички та реєстрації у пам’яті стандартної системи охорони нового електронного ключа.

За алгоритмом дій це відбувається так: використовуючи кодграбер (спеціальний пристрій, який перехоплює сигнал від брелока) викрадач відключає штатну систему охорони автомобіля. У більш ніж 80% випадках автосигналізації не здатні захистити машину від кодграбера, у тому числі охоронні пристрої на Honda CR-V.

Далі викрадач проникає в сам автомобіль, за допомогою спецінструменту провертає замок запалювання та застосовує прилад для реєстрації свого чіп-ключа у пам’яті іммобілайзера. «Заводилку» підключається безпосередньо до штатної цифрової шини авто, або через роз’єм для діагностики машини. Ну а далі, викрадач легко заводить автомобіль і ховається з ним.

Як же врятувати свою Honda CR-V від угону? Сучасним комплексом захисту в основі якого взяли GSM-систему із зворотним зв’язком, що управляється за допомогою мобільного додатка. Доповнення комплексу GPS-модулем дозволило контролювати розташування автомобіля в реальному часі. Мережа авторських блокувань двигуна провідного та бездротового типу та додаткові електромеханічні модулі підвищили ефект угоностійкості у багато разів.

Фахівці студії Prime Security Lab відзначають, що всі компоненти захисту були реалізовані максимально таємно глибоко в автомобіль без слідів впроваджень.

Також, все, що відбувається з автомобілем, авторська, високотехнологічна система захисту, яка функціонує з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth і дозволяє контролювати всі процеси за допомогою мобільного додатка.

Встановлення даного охоронного комплексу захистить ваш автомобіль від автовикрадачів на 99% – від усіх можливих варіантів зазіхань.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного автомобіля від наших фахівців, а також потайливої ​​реалізації протиугінного комплексу з правильним підбором додаткових модулів захисту, власник може бути спокійним за безпеку його авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П