Захист Від Угону Jeep Cherokee | Обклеювання захисною плівкою
До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхав автомобіль Jeep Cherokee. Перед фахівцями було поставлено кілька завдань. Перша – реалізувати авторський захист від угону, встановити автосигналізацію Prizrak. Друга – обклеїти автомобіль захисною антигравійною плівкою.

Позашляховик Jeep Cherokee завжди мав великий попит серед любителів авто, що автоматично підвищує його популярність серед автокрадіїв. У наш час, для того, щоб викрасти авто, зловмисникам вже не потрібно зламувати дверний замок або з’єднувати дроти, щоб завести мотор. Коли йдеться про такий автомобіль як Джип Черокі, варто брати до уваги той фактор, що даний автомобіль особливо схильний до крадіжки шляхом дистанційного втручання в програмне забезпечення електронних блоків. Завдяки комп’ютеру та певним навичкам можна без проблем включати на машинах двигун і брати на себе кермо, при цьому перебуваючи на значній відстані від об’єктів, що викрадаються.

Розглянемо основні етапи угону Джип Черокі та його слабкі місця.

Отже, першим слабким місцем Jeep Cherokee є OBD роз’єм автомобіля. Зловмисники використовують його з метою прописування своїх ключів у бортовий комп’ютер автомобіля за допомогою програматора автомобільних ключів, який підключається до діагностичного (OBD) гнізда. Далі, за допомогою вже прописаних нових ключів здійснюється пряме підключення, крадіжка або заміна електронного блоку управління двигуном, який розташований під капотом авто. І фінальним етапом є перехоплення сигналу від опції Keyless-Go (безключовий доступ) ретранслятор радіоканала.

Вивчивши основні етапи угону даного автомобіля, здавалося б, найоптимальнішим розв’язанням проблеми для Jeep Cherokee буде оснащення його автосигналізацією або іммобілайзером, встановлення мультилоку на коробку передач… Однак ці методи не зможуть повноцінно убезпечити автомобіль.

Для комплексного захисту авто фахівці студії антиугону Prime Security Lab рекомендують, крім штатної системи, встановлювати також додаткову. Саме тому, професіоналами студії антиугону Prime Security Lab була обрана автосигналізація «Привид 830 ВТ». Щоб посилити ефективність автосигналізації і зробити викрадення авто неможливим, було реалізовано авторську установку згаданої сигналізації. Система авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджується максимально потайним чином, щоб спроба угону ніколи не була успішно реалізована.

Для посилення комплексу були використані такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місцезнаходження автомобіля

– індикатори глушіння GSM, що дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо машину намагаються “заглушити”

– модельний замок на капот, який спеціально зроблений під модель та марку даного автомобіля та дозволяє зробити установку без пошкодження підкапотного простору

Завдяки функціональності протиугінного комплексу Prizrak 830 BT власник автомобіля може моніторити в реальному часі положення та стан свого авто, а також керувати його захистом через програму на смартфоні. А це означає, що автовласник може бути на 100% упевнений у захисті свого авто!

Крім того, автомобіль Jeep Cherokee був обклеєний антигравійною плівкою у студії Getboost, що належить Prime Security Lab. Захисна плівка була поклеєна на передні фари, торці дверей та зони під ручками.

Обклеювання автомобіля захисною плівкою дозволяє максимально надійно захистити його від подряпин, пошкоджень камінням, великих потертостей, хімічної дії та УФ променів.

Професіонали студії Getboost у своїй роботі використовують якісні американські матеріали для захисту авто.

Головні переваги обклеювання плівкою автомобіля в студії Getboost:

– Приховування наявних дефектів. Крім того, що плівка чудово справляється із захистом, вона також приховує вже наявні дефекти.

– Неймовірно висока міцність.

– Стійкість до агресивних впливів навколишнього середовища, УФ-фільтр.

– Наявність додаткового шару захисту.

– Гідрофобний ефект.

– Здатність самовідновлюватися.

– Абсолютна прозорість. Після поклеювання плівку не видно на поверхні автомобіля, не жовтіє під час експлуатації.

– Безпроблемне зняття плівки. При знятті не залишає жодних слідів. Лакофарбове покриття нічим не відрізняється від того, яким воно було до поклейки.

Обклеювання в студії Getboost – це максимальний захист лакофарбового покриття від пошкоджень та бездоганний зовнішній вигляд вашого автомобіля!

Також, професіонали студії Prime Security Lab встановили підігрів сидінь, що позитивно позначається на якісному проведенні часу в машині. Тепер водій отримуватиме ще більше задоволення та насолоджуватиметься комфортною їздою в авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П