Захист від угону Mazda 6 Установка сигналізації Привид 830 BT на Mazda 6
У професійній студії антиугону Prime Security Lab виконали повний комплекс захисту на Mazda 6. Так як, за статистикою, найкращими автомобілями є автомобільні моделі Mazda, зокрема моделі Mazda 6.

Mazda 6 — авто, яке впевнено зайняло свою нішу серед конкурентів і завоювало загальне визнання серед автолюбителів. Ця модель одна з наймасовіших і найвідоміших моделей Mazda.

Розглянемо основні принципи угону автомобіля Mazda 6 та способи протидії. Найслабшим місцем всіх моделей є можливість прописати додатковий ключ у систему за допомогою пристроїв, що підключаються в сервісний роз’єм OBD. Як правило, інформація про ключі буде зберігатися, або в блоці управління двигуном під капотом, або в панелі приладів, або в обох місцях (є ще й третій варіант з блоком іммобілайзера).

Для угону за допомогою заміни блоків, потрібно замінити і приладову панель, і блок управління двигуном. Враховуючи вартість запчастин та складність маніпуляцій, цей спосіб викрадачами використовується дуже рідко. Найчастіше відбувається підключення через сервісний роз’єм. В окремих випадках, якщо модель Мазді сучасна, можна підключитися до панелі приладів спеціальною прищіпкою.

Ще одним слабким місцем прийнято вважати замок капота. Який можна відкрити капот через ґрати бампера. В окремих випадках, це можна зробити через підкрилок, смикнувши трос управління в підкрилці.

Варто відзначити, якщо на Mazda 6 була встановлена ​​«потокова» сигналізація з автозапуском, другий ключ закладають усередині автомобіля. Зловмисник здатний швидко його знайти та запустити двигун. Однією з головних переваг установки сигналізації є інтегрований безключовий обхідник іммобілайзера, який дозволяє системі клонувати ключ без його закладки для реалізації обходу вбудованого іммобілайзера та автозапуску.
Це свідчить, що обмежитися установкою лише сигналізації чи мультилока буде дуже відповідально. Виходячи з інформації про вразливість автомобіля Mazda 6, фахівці студії антиугону Prime Security Lab встановили надійний, авторський протиугінний комплекс максимально глибоко в автомобіль.

За основу взяли інноваційну сучасну високотехнологічну систему «Привид 840 BT», яка ідеально поєднується з автомобілем марки Mazda 6.

Бездоганний ефект захисту від угону було досягнуто завдяки реалізації серії авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайливій установці глибоко в автомобіль та використанню нестандартних місць підключення елементів захисту.

Використовували такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот;

– Блокування OBD;

– Підпор штатного радіоканалу;

— Індикатори глушіння сигналу GSM;

— Додаткові автономні GPS маяки

Важливо! Всі елементи захисту були реалізовані максимально потайним чином і маскуються штатними обмотками.

Власник автомобіля може керувати захистом через програму на смартфоні та моніторити в реальному часі положення та стан авто та може бути абсолютно впевнений у захисті свого автомобіля!

Захищайте свої автомобілі з розумом – гарантовано надійно; від усіх існуючих та можливих нових видів угону.

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П