Захист від угону Mazda MX-5
До майстрів студії захисту авто від угону – Prime Security Lab, прибула нова Mazda MX-5. Мета візиту – авторське встановлення захисту від угону.

Згідно з даними страхових компаній і МВС України, однією з найбільш часто викрадених марок авто вважається Mazda. Виходячи з цього, варто приділити особливу увагу захисту автомобіля. Крім того, не варто піддаватися помилці, що рідкісні, спортивні, нетипові автомобілі не викрадають. Викрадення авто не означає, що машину перепродаватимуть і на ній їздитиме інша людина. Також машини викрадаються заради розбору на запчастини. Особливо, коли авто рідкісне та комплектуючі знайти не просто.

Варто також відзначити, що сучасні автомобілі викрадаються досить легко – за допомогою інтелектуального злому. За допомогою ретрансляторів чи граббера.

Фахівці Prime Security Lab реалізували на автомобіль Mazda MX-5 установку автосигналізації «Привид». Щоб забезпечити автовласнику максимальну антиугінність, комплекс було посилено такими модулями:

  • GPS-трекери – дозволяють відстежувати авто в режимі реального часу, з точністю до одного метра
  • електромеханічний замок на капот – підібраний індивідуально під дане авто, що дозволяє захистити підкапотний простір від несанкціонованого проникнення
  • блокування штатного радіоканалу – дозволяє захистити ключ авто від ретранслятора та граббера
  • блокування діагностичного роз’єму – захищає систему від спроб прописати новий ключ без відома власника

Прихована авторська установка глибоко в автомобіль – не дозволить викрадачам запідозрити наявність протиугінного захисту на авто. Антиугінність авто – 100%. 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П