Захист від крадіжки Mercedes C250 | Автосигналізації Привид 830 BT Mercedes C250
До студії антиугону Prime Security Lab заїхав Mercedes C250 для того, щоб фахівці студії реалізували на авто сучасний охоронний комплекс на базі системи «Привид 830 BT» з додатковими блокуваннями дротового та бездротового типу.

Автомобілі Mercedes – ця марка стабільно користується у зловмисників попитом як для крадіжки бічних дзеркал, а так і для угону. Mercedes C250, як правило, викрадають з метою перепродажу на чорному ринку, а також для розбору на запчастини. Саме тому потрібно захищати нові автомобілі якісно і встановлювати автосигналізацію або ще краще, професійний захисний комплекс.

На прикладі автомобіля Mercedes C250 фахівці студії хотіли продемонструвати наше бачення одного з можливих способів захисту від угону такого автомобіля.

Автомобілі Mercedes C250, як і багато інших сучасних автомобілів, оснащені штатною системою безключового доступу, схильною до злому за допомогою ретранслятора. Даний спосіб викрадення дуже популярний серед зловмисників завдяки тому, що їм не потрібно зламувати личинку замку водійських дверей і замок запалювання, тобто. автомобіль їде без будь-яких пошкоджень. До того ж злом штатного іммобілайзера займає лічені секунди. Розглянемо процес угону після встановлення автомобіля в режим охорони.

Пристрій ретрансляції складається з двох модулів, які утворюють радіоканал подовження сигналу від штатного брелока до автомобіля. В угоні беруть участь дві особи. Потрапляючи всередину салону автоугонщик підносить модуль до антени іммобілайзера, що зчитує біля центральної консолі, і деактивує штатну охоронну систему. Запуск двигуна здійснюється за допомогою натискання на кнопку «Старт-Стоп».
Після вимкнення другого модуля ретранслятора на індикаторі відображається напис відсутності ключа до наступного відключення двигуна. Слід зазначити, що дальність дії «електронної вудки» сягає 2 км. Крім цього, в більшості випадків автоугонщик включає пристрій придушення сигналів (наприклад, сигнал від супутникового маячка).

Для захисту автомобіля від такого виду електронного злому фахівці нашого сервісу рекомендують, крім штатної системи, встановлювати авторський протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 830 BT.

Представлена ​​мережа авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджена максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля. Важливо, що інноваційна система захисту Привид 830 BT ідеально підходить під нові автомобілі з автосалону.

Також, професіоналами студії автоугону Prime Security Lab, комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатор глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот і підпор штатного радіоканалу.

Варто відзначити, що все, що відбувається з автомобілем, авторська, високотехнологічна система захисту, яка функціонує з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth, також дозволяє контролювати всі процеси за допомогою мобільного додатка.

Програма дозволяє власнику авто керувати системою антиугону перебуваючи на будь-якій відстані від неї, оскільки якість стільникового зв’язку в цій сигналізації забезпечена застосуванням зовнішньої міні-GSM-антени.

Сучасний протиугінний комплекс – це не просто надійний захист від угону, це ще й підвищення рівня комфорту користування автомобілем для його власників!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П