Захист від угону Porsche Cayenne 2019 | Установка сигналізації Привид 830 ВТ на Porsche Cayenne 2019
Щодня в нашу студію з антиугону – Prime Security Lab, приїжджають автомобілі, варті спеціального, перевіреного досвідом захисту від угону. Сьогодні у нас з’явився ідеальний за всіма технічними характеристиками автомобіль Porsche Cayenne 2019 року.

Фахівцями була реалізована установка охоронного сучасного комплексу на базі сигналізації «Привид 830 ВТ».

Справжній спортивний автомобіль – перше, що можна сказати побачивши його. Насамперед, виділяє це авто із загального потоку його динамічний стиль. Porsche Cayenne – дарує шанувальникам спортивних автомобілів багато свободи та нові яскраві враження. Однак, незважаючи на спортивні характеристики, автомобіль є досить містким і практичним для щоденного користування. Porsche Cayenne, має дуже багато інноваційних механізмів, ряди корисних сервісів та мобільних додатків у салоні, які спрощують життя водія. Економічний турбодвигун, неймовірний комфорт та неповторний стиль автомобіля роблять власника справжнім королем дороги.

Але, незважаючи на всі ці вражаючі характеристики, на жаль, Porsche Cayenne займає верхні позиції в багатьох статистичних таблицях з викрадення. Насамперед, автомобілі цієї марки схильні до крадіжки елементів. Від подібної напасті страждає кожен п’ятий автомобіль, що стоїть на стихійній парковці, що не охороняється в нічний час. Фари представляють для зловмисників легкий видобуток, який потім реалізується за чималі гроші.

По-перше, рідкісні преміальні моделі викрадаються для приватних колекцій, по-друге, викрадення відбувається з метою розпродати машину по запчастинах. Саме за такого розкладу шахраї отримують максимальну вигоду при реалізації. Ну і звичайно ж, викрадення відбувається для перепродажу автомобіля на вторинному ринку, після внесення змін до агрегатної частини кузова машини.

Є кілька способів угону Porsche Cayenne:

  1. Викрадення за допомогою крадіжки ключів у власника. Нагадаємо, що це найулюбленіша тема страхових компаній, після яких сума збитків не компенсується власнику.
  2. На другому місці знаходиться технічне викрадення. Приклад такого викрадення: відкриття дверей водія турбо декодером. Вставляючи його в замок робиться натяг механізму замка в один бік, при цьому турбо кільцем змушуючи штифти вишиковуватися в потрібній послідовності, щоб вони підійшли під штатні піни. Теж саме в інший бік. Таким чином, проводиться процедура декодування. Декілька повторюваних рухів і все готове.
  3. Відбувається зламування ретранслятором при взаємодії двох учасників. Цей спосіб є подовження штатного ключа.

Якщо говорити тільки про заводську систему безпеки автомобіля, то викрадення може бути скоєно від 10 секунд до 2 хвилин.

Тому фахівці нашої студії запропонували власнику установку авторського захисного комплексу на базі сигналізації Привид 830 ВТ. На автомобіль була реалізована охоронна система для запобігання будь-яким спробам інтелектуального та механічного злому. На цій базі були зроблені дротові та бездротові серії блокувань. Такі блокування повністю залишаються непоміченими для будь-яких викрадачів.

Комплекс був посилений такими електромеханічними модулями:

  • глушником індикатора GSM, який надсилає повідомлення на смартфон у разі глушення захисту автомобіля
  • електромеханічними ключами, глибоко та професійно прихованими в підкапотний простір
  • надійно захованими GPS маяками

Після всіх виконаних робіт, було підвищено антиугінність автомобіля. Тепер розкішний Porsche Cayenne захищений спеціалістами студії Prime Security Lab, і готовий до нових пригод!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П