Захист Від Угону Volkswagen Tiguan 2021 | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Volkswagen Tiguan 2021
Сьогодні у нас у студії з антиугону Prime Security Lab з’явився елегантний, найновіший за своїми характеристиками Volkswagen Tiguan 2021! Приїхав він на авторський протиугінний комплекс. Наші фахівці встановили та реалізували на автомобіль охоронний сучасний комплекс на базі системи Привид 830 ВТ із доповненням: блокуванням бездротового типу.

Завдяки лінійному дизайну новий Tiguan виглядає дуже впевнено і привертає нашу увагу з першого погляду. Інноваційні технічні функції, такі як система стабілізації курсової стійкості з механічним та електричними приводами, матричні світлодіодні головні фари з функцією IQ LIGHT та Innovision Cockpit, підносять комфорт, враження та захоплення від управління на новий, високий рівень.

Хочемо застерегти наших шановних клієнтів, що все нові авто зараз, на жаль, дуже легкий здобуток для викрадача. І з кожним роком, як би це не було сумно, зростає коефіцієнт угону саме нових авто. Звичайно, знайти і повернути законному власнику його автомобіль – завдання не просте.

Як саме викрадачі роблять це? І якими способами вдається заволодіти новими автомобілями?

Перший, досить поширений спосіб серед угону цих авто – підключення до діагностичного роз’єму в салоні спецобладнання. У народі його називають просто “заводилкою”.

Через підключення до бортової, цифрової шини. Не соромлячись пошкодження кузовних панелей за допомогою ручних (консервних ножів) або спеціальних інструментів. Спочатку викрадач робить маленький отвір в районі задніх дверей, саме це робиться, для того щоб отримати доступ до шини CAN, що знаходиться там! І, щоб проникнути в салон вашої машини, зловмисникам потрібно просто підключитися до неї. Спеціальне обладнання викрадачі підключають на наступному етапі, щоб підключитися до роз’єму діагностики, який знаходиться за вашою панеллю над педальним вузлом. Після всіх виконаних дій злодій отримує можливість безперешкодно розблокувати замок запалювання, увімкнути двигун, і навіть керувати дзеркалами та сидіннями вашого автомобіля.

Випадки заміни електронного блоку управління двигуном також не можна залишати без винятку. У сучасних автомобілях преміум класу розробники встановлюють додаткові системи протиугінного захисту. Знайти та знешкодити їх, ось що є головним завданням недобросовісних викрадачів. Саме в Volkswagen Tiguan, завдання це вирішується розбором приладової панелі і перериванням всіх наявних проводів, які не присутні в автомобілі з самого конвеєра. Для того щоб без поспіху та зайвих очей завести двигун дуже часто грабіжники користуються буксируванням автомобіля.

Радимо Вам не обмежувати себе установкою тільки мультилок або звичайних, поширених сигналізацій. Установка мультилок, особливо, не зможе надійно захистити Вас від угону. Тому ми пропонуємо Вам саме наш авторський комплексний захист у студії Prime Security Lab.

Ми вважаємо, що при установках засобів захисту потрібно мислити тверезо і вибирати тільки перевірені способи і охоронні комплекси.

Ось як Volkswagen Tiguan був захищений нашими фахівцями! Насамперед на автомобіль була реалізована сучасна охоронна система «Привид 830 ВТ». Ця система була створена для запобігання спробам інтелектуального злому, перехоплення сигналу кодграберами. Вона має динамічний діалоговий код із індивідуальними авторськими ключами шифрування. Це головна основа комплексу. І саме на цій базі зроблено серії блокувань бездротового та провідного типу. Ці блокування не можуть бути помічені обладнанням викрадачів.

Комплекс додатково посилився електромеханічними модулями, такими як:

Індикатори глушіння GSM. Саме вони дозволяють надіслати повідомлення на ваш особистий смартфон, про те, що захист автомобіля намагаються заглушити.

Маяки GPS для моментального місцезнаходження вашого автомобіля.

Електромеханічний замок під стиль та модель саме вашого авто, який дозволяє провести установку без псування простору під капотом.

Всі роботи, які були проведені на автомобілі, підвищили ефективність антивикрадення в десятки разів!

Установка прихована нашими фахівцями глибоко в автомобілі, тепер наша робота залишає викрадачам можливість лише оцінити вашу нову машину гідно, і не отримати жодного шансу викрасти вашу “ластівку”!

Тепер ваш автомобіль надійно захищений авторською системою авто викрадення, і ви можете не хвилюватися за авто, залишаючи його на парковці або в інших місцях!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П