Повне обклеювання плівкою авто Range Rover Velar | Антигравійна плівка на Ренж Ровер Велар
До студії Getboost, яка виступає частиною проекту Prime Security Lab, звернувся клієнт із проханням зробити повне обклеювання автомобіля антигравійною плівкою.

Незалежно від марки авто та якості заводського фарбування автомобіля, його колір та новизну навряд чи вдасться зберегти без правильного захисту. Важливо розуміти, що без обклеювання авто захисною плівкою будь-яка подряпина, що з’явилася по недбалості, щебіль і пісок, що летять з дороги, завдадуть шкоди не тільки естетичному виду авто, але і в майбутньому можуть стати причиною корозії або більшого псування лакофарбового покриття.

Захисна плівка допоможе власнику Range Rover Velar уникнути необхідності шліфувати, підкрошувати або повністю перефарбовувати автомобіль через подряпини, що з’явилися на ньому, та інших дефектів лакофарбового покриття.

Професіонали Getboost здійснили поклейку плівки на авто для його повного захисту від навколишнього середовища, що агресивно діє.

У процесі обклеювання автомобільною плівкою важливо, щоб поверхня була чистою. Фахівці зробили очищення Ренж Ровер Велар і підготували зони під поклейку, здійснили знежирення та саму поклейку. Під час процесу також важливо, щоб усі елементи, що заважали якісному обклеюванню, були демонтовані.

Переваги преміальної антигравійної плівки, яка використовується у студії Getboost:

  • додатковий захисний шар
  • абсолютна прозорість плівки
  • висока стійкість до агресивної хімії
  • здатність самовідновлюватися
  • УФ фільтр

Обклеювання в студії Getboost – це гарантія захисту від пошкоджень, гарантія якості та незрівнянного вигляду автомобіля на довгий час!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П